מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

השקעה במשרדים

למרות ההתקדמות הטכנולוגית והעובדה שאנשים נמצאים מול מכשירים סלולריים או מחשבים במרבית שעות היממה, עדיין מרבית הפגישות החשובות נעשות פנים מול פנים, ובדרך כלל בתוך משרדים. אין תחליף לשיחה ישירה כאשר רוצים לסגור עסקה או לבצע כל סוג של שיתוף פעולה וכאשר פוגשים מישהו, רוצים להתרשם לא רק מהאדם עצמו, אלא גם מהסביבה בה הוא עובד ומתנהל. לכן, יש חשיבות גדולה מאוד למשרד יפה ומרשים, ולא רק בפן הפרקטי של מקום פיזי לעבוד בו. יש הרבה מאוד סוגים של משרדים בישראל, כאשר חלקם מפוארים ויפים, כמו משרדי הייטק מפנקים וחלקם קטנים וקומפקטיים, כמו אלו של חברות קטנות שיושבות באזורי תעשייה בכל מיני ערים.

כאשר רוצים ליצור רושם טוב ולשדר רצינות, צריך לדאוג למשרד נקי, היגייני ומסודר. המשרד מהווה למעשה את כרטיס הביקור של החברה ואת מה שהיא רוצה לשדר כלפי העובדים והלקוחות שלה. כל עסק צריך משרד, גם אם חלק מהעובדים מבצעים את עבודתם מהבית ומהשטח, וגם אם מדובר בנכס שיהווה השקעה עתידית. הרבה מאוד עסקים מחפשים כיום לבצע השקעה במשרדים על מנת ליהנות מדיבידנדים בעתיד. השקעה במשרדים היא מאוד פרקטית שכן יש כיום הרבה מאוד אזורי מסחר ותעשייה שנמצאים בבנייה או בתכנון ובשילוב עם הנושא של הרכבת הקלה ופרויקטים נוספים בתחום התחבורה, מסתמן שבעוד כמה שנים יהיו פה הרבה משרדים בירושלים ונכסי נדל"ן שיהיו שווים הרבה מאוד כסף.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

להתמודד עם האתגר

משבר הנדל"ן הוא אמנם לא פשוט ולא הרבה עסקים יכולים להרשות לעצמם לקנות נכס בדמות משרד. נראה שלמרות המאמצים של כל המעורבים בעניין, מחירי הנדל"ן ממשיכים לעלות ונראה שבקרוב מאוד, אם לא תהיה האטה, עסקים רבים יוותרו על האפשרות לקנות משרד ו/או יחליטו לעבוד יותר מהבית או מהשטח, ולאו דווקא כדרך עבודה אידיאלית. לכן, אנשים עם כוח כלכלי ורצון לקדם את העסק שלהם צריכים לחפש אחר השקעה במשרדים שעשויה להיות זו שתבטיח את עתיד העסק לאחר כמה שנים. כמו גם השקעה במשרד במגדל המשרדים המבטיח – מגדל רם. נדלן אשר מניב רווחים בשיעור של עשרות אחוזים הוא בהחלט אפשרי ויש לא מעט דוגמאות לכך בארץ בשנים האחרונות. המחירים, כאמור, מרקיעים שחקים, ואנשי עסקים שיודעים לקרוא את המפה, רואים שהשקעות בתחום הנדל"ן הן בהחלט החכמות ביותר שיש כיום בשוק, עם מינימום סיכון ואפשרות למיקסום רווחים בצורה משמעותית. למרות עליית המחירים, נכסים בתחום המסחר הם עדיין מבוקשים מאוד ולראייה הרבה מאוד קבלנים שמשקיעים מאמצים כבירים בהשגת אישורים לבנייה באזורי מסחר ותעשייה. לא כולם אוהבים או יכולים לבצע השקעות ארוכות טווח, אך אם כבר בוחרים בדרך הזו, אין ספק שמשרדים איכותיים במקומות מפתח ובתוך בניינים מרשימים מהווים השקעה שתחזיר את עצמה ואף תייצר רווח בסבירות גדולה מאוד, ובעתיד הלא מאוד רחוק. משרד, כאמור, הוא לא רק מקום בו מייצרים מקום לעובדים ולקבלת לקוחות וקולגות, זה גם מקום בו אפשר לייצר רווח גדול מאוד.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן