מחפשים להשקיע בנדל"ן? רק בירושלים! רק מגדל רם!

משרדים למכירה באזור ירושלים

רכישה או השכרה של משרדים

כשאתם חושבים על רכישת משרדים או על השכרה של משרדים לעסק שלכם, הדבר הראשון ולפעמים גם החשוב ביותר שעליכם לקחת בחשבון הוא המיקום.

כמו שאתם יודעים לרושם ראשוני אין הזדמנות שנייה, גם ובעיקר כשמדובר בעסקים. 

מיקום טוב יקבע עד כמה יהיה פשוט להגיע אליכם, למה, למי ולאיפה תהיו קרובים ואפילו יקבע איך תתפסו בעיני הלקוחות שלכם.

אז אם אתם בעלי עסקים או מחפשים להשקיע בנדל"ן ואתם בדיוק בשלב שבו אתם צריכים לבחור היכן למקם את העסק שלכם זיכרו – מיקום הוא קריטי ויכול לקבוע את עתיד העסק שלכם. 

מיקום המשרד יכול לקבוע מי יהיו הלקוחות שלכם, עד כמה יקחו אתכם ברצינות ואפילו יכול לסייע לכם בבחינת מי יהיו השותפים האסטרטגיים שלכם בפיתוח העסק ובהמשך הפעילות.

המיקום יקבע האם יהיה נוח להגיע אליכם? האם יהיה נעים להגיע אליכם? האם המשרד באזור נקי ומטופח – אל תקלו ראש בבחירת מיקום! זיכרו כי המשרד הוא הפנים שלכם.  

משרדי להשכרה ומכירה בירושלים

מגדל רם הוא פרויקט יוקרתי הממוקם בשכונת גבעת שאול – לב מרכז העסקים של ירושלים (קשר את זה למאמר הקודם) המציע משרדים בירושלים במיקום מרכזי ואטרקטיבי.

גבעת שאול הוא אזור מסחרי מבוקש בקרב בעלי עסקים רבים בעיר המציע תמהיל מגוון של עסקים, שירותים וחברות. 

זוהי אחת השכונות המבוקשות ביותר למסחר ולעסקים בירושלים מכמה סיבות: היא נגישה ביותר לעורקי תחבורה ראשיים, יש בה תחבורה ציבורית נוחה, היא קרובה לכניסה לעיר וידועה כלב מרכז המסחר והעסקים של ירושלים.

תוכלו למצוא בה את רשות המסים, משרדי ממשלה, מרכזי שירות של חברות סלולריות, בתי משפט ומרכזי קניות. 

בניין רם הוא מגדל משרדים להשכרה ומכירה בירושלים.

הבנין גדול, יפה ומטופח, נבנה ברמת גימור איכותית וגבוהה במיוחד, נגיש לבעלי מוגבלויות וניתן לאכלוס מידי או בטווח הקרוב במחירים משתלמים ובטווח שטחים נרחב לשיקולכם ובהתאם לצרכים שלכם.

פנו אלינו עוד היום ותבטיחו לעצמכם משרד בלבה הפועם של ירושלים.

אודות

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

הפוסטים האחרונים

משרדים מודרנים

סיימתם לימודי אדריכלות וצברתם קצת ניסיון. או שעבדתם כשכירים בראיית חשבון או עריכת דין וכעת אתם רוצים לצאת לדרך עצמאית. אם אתם בעלי מקצוע חופשי

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

דילוג לתוכן