מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

משרדים בירושלים

משרדים להשכרה ולמכירה בירושלים

המציאות של עולם התעסוקה של היום דורשת מאנשים להיפגש ולנהל פגישות של פנים מול פנים, וזאת למרות העולם הטכנולוגי בו אנחנו חיים. למרות שלכולנו יש אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, עדיין אין תחליף לשיחה ישירה כאשר רוצים לסגור עסקה או לשתף פעולה. כאשר פוגשים אדם מגוף כלשהו, רוצים להתרשם לא רק מהאדם עצמו, אלא גם מהסביבה בה הוא עובד ומתנהל. לכן, המשרד בו עובדים הוא עדיין חשוב, ובעלי עסקים רבים משקיעים רבות במשרדים שלהם. יש המון סוגי משרדים בישראל, חלקם מפוארים ויפים וחלקם קטנים וקומפקטיים. כאשר רוצים ליצור רושם טוב ולשדר רצינות עסקית, צריך לדאוג למשרד מרשים, נקי ומסודר, אשר יהיה פרקטי גם עבור העובדים וגם עבור הלקוחות. אי אפשר תמיד לקבוע פגישות עסקיות במסעדות או בתי קפה, לפעמים יש צורך להביא לקוח או שותף למשרד כדי לשבת בדיסקרטיות. משרדים נמצאים לרוב באזורי מסחר ותעשייה, לבטח משרדים של חברות גדולות. משרדים יפים ומפוארים כמו המשרדים של מגדל רם, משדרגים מאוד את העסק, לא רק מבחינת הנראות, אלא גם מבחינת המוניטין ומה שמשודר כלפי פנים וחוץ. אחת הערים שמפתחות יותר מכולן את אזורי המסחר שלה היא ירושלים, שעוברת שדרוג כללי לאחרונה. בעיר עושים מאמצים גדולים מאוד כדי לשדרג את הנראות של העיר, מבלי לפגוע יותר מדי בקסם ובקדושה שלה. השדרוג של משרדים בירושלים בתוך אזורי המסחר ותעשייה בבירה הוא הכרחי על מנת לקדם את הכלכלה ולהביא כמה שיותר אנשים איכותיים אל העיר.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

הנוף המשרדי בירושלים

בנייני משרדים בירושלים הופכים להיות חלק מהנוף והם מושכים המון בעלי עסקים בירושלים ומחוץ לעיר. הרבה מאוד אנשי עסקים ואנשים שרוצים להשקיע בנכסים מחפשים אחר משרדים להשכרה ולמכירה בירושלים על מנת לנסות לתפוס את הגל ולהשיג מקום עבודה טוב או לבצע השקעה שהיא מאוד נכונה. חיפוש אחר משרדים בירושלים צריך להתמקד בשני מישורים – ההווה והעתיד. בהווה, רוצים לקבל מקום איכותי ונגיש, עם שירותים רבים מסביב. עם זאת, חשוב מאוד להסתכל על העתיד, להתחשב בנושא של הפיתוח העירוני, על הפיתוח התחבורתי וגם לקחת איזשהו הימור שעשוי להשתלם בענק. החיפוש אחר נכס למכירה או שניתן להשכירו בירושלים הוא לא נגמר, שכן גם ההשקעה באה בחשבון. לעיתים, הקנייה נעשית מתוך ידיעה שהנכס יהיה רלוונטי רק בעוד כמה שנים, ועד אז יישב ללא הרבה תכלית. אין הרבה הבדל בין משרדים להשכיר או למכור בירושלים מבחינת הקבלנים, שגם כך מקבלים החזר על ההשקעה גדולה מבחינתם. הבנייה המודרנית בירושלים מתבלטת, במיוחד באזורים פחות מפותחים, כך שהבניינים מושכים הרבה מאוד בעלי עסקים מכל רחבי הארץ. ירושלים היא עדיין עיר מאוד אמביוולנטית, כאשר יש אנשים ששונאים אותה לצד כאלו שאוהבים אותה. לנושא אזורי המסחר יש משקל גדול בעניין, שכן אם בעתיד יהיה קל יותר להגיע ולעבוד בירושלים, יותר אנשים יאהבו אותה וירצו לעבוד בה.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן