מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

משרדים לרכישה

שוק הנדל"ן בישראל נמצא בעליית מחירים מתמדת בשנים האחרונות. נראה שקשה יותר ויותר למצוא נכס לקנייה ואנשים רבים נאלצים להתפשר על מחיר, מיקום, או על רכישת נכסים ישנים במקום חדשים. השוק קשה לא רק ללקוחות הפרטיים שמחפשים אחר דירות, אלא גם לשוק העסקי, שכן עסקים צריכים משרדים בהם יוכלו לעבוד ולארח אורחים, קולגות ולקוחות. עסקים שמחפשים אחר משרדים לרכישה צריכים לבחון מספר פרמטרים עד לקבלת ההחלטה הנכונה. ראשית, יש להסתכל על הפן התקציבי ולראות כמה תקציב ניתן להקצות לרכישה של משרד. שנית, מיקום הוא קריטי, מכיוון שהוא יהיה רלוונטי גם לעובדי החברה, גם לבעלים, וגם ללקוחות הרלוונטיים. כמובן שנכסים במרכז הם יקרים יותר, וגם לכך יש משמעות גדולה. לרוב, חברות מבוססות בוחרות ללכת על חללים בתוך בניינים, על מנת לקבל שירותים מקיפים של ניקיון, קבלה ובטיחות מקיפה. מבחינת עסקים שמחפשים אחר משרדים לרכישה אותם בנייני ענק כמו מגדל רם הם פרקטיים מאוד ומקבלים עדיפות בצורה ברורה. קניית הנכסים בישראל צריכה להגיע לאחר מחשבה, סקר שוק וחשיבה שנוגעת במיקרו ובמאקרו, על מנת שיהיה ניתן נשכרים מהעסקה. כולם רוצים לקבל משרד מרשים שירשים את הלקוחות מצד אחד, יקבל טיפול ותחזוקה מנגד, וגם ימשוך עובדים איכותיים שמעוניינים בתנאי עבודה אידיאליים, ולא רק בשכר טוב.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

פתרון בהתאמה מלאה

מרבית האנשים בישראל עובדים בתוך משרד ונמצאים בו במשך רוב שעות היממה. לכן, על בעל העסק לספק להם מקום נעים ואידיאלי לעבוד בו, על מנת שיוכלו לעשות את עבודתם. הרבה מאוד עסקים משכירים משרדים או בוחרים בשירותים של חברות שמספקות שטח עבודה משותף, אך משרד ממותג, שנמצא בתוך נכס איכותי, משדרג מאוד את הנראות של העסק כלפי חוץ. בחיפוש אחר משרדים לרכישה צריך לקחת בחשבון גם את נושא הנכס, אותו יהיה ניתן להחזיק ולמכור בעתיד. במדינת ישראל, כל גורם, פרטי או עסקי, שמחזיק בנכס, למעשה מחזיק בכוח גדול מאוד, שכן ערך הנכסים בישראל רק עולים עם הזמן.

יש כיום הרבה חברות שמקימות בניינים על מנת למכור משרדים לעסקים, אך חשוב מאוד להסתכל על מה אותם קבלנים נותנים. יש המון סוגים של משרדים כיום, כאשר חלקם בנויים בצורה מסורתית, עם מספר משרדים פרטיים ואופן ספייס, ואחרים שמים דגש גדול יותר על אזורים משותפים, על מנת לייצר אינטראקציה בין העובדים במקום. כיום, יש הרבה מאוד משרדים שעומדים למכירה ויכולים להיות רלוונטיים לבעלי עסקים. כאשר מוצאים כזה, צריך לבדוק מדוע זה כך ומהן ההשלכות של עסקה עתידית. בסופו של דבר, כל בעל עסק חולם על משרד משלו, אשר יהיה נקי, מתוחזק וכזה שמגביר את ערך המותג מצד אחד, אך גם משדרג את הנכונות לעבודה של כל מי שנכנס אליו – מהעובדים, דרך קולגות, וכמובן שעד ללקוחות.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן