סוגי משרדים: החממה – משרד לעבודה.

אנשים רבים מאמינים שזה מסתכם במשרד הביתי לעומת המשרד המסורתי. למרבה המזל, יש יותר אפשרויות ממה שאתה חושב!

פרילנסרים, קבלנים וסטארט-אפים נוהרים לחללי משרד עובדים. בעיקרון מרחב משותף גדול וגמיש התפוס על ידי מגוון מעסיקים ותעשיות, מרחב עבודה לעבודה יכול להיות נהדר עבור אנשים המופעלים על ידי אנשים.

היתרונות של חלל עמיתים לעבודה:
עלויות נמוכות יותר. עם שטח עבודה לעבודה, יש לך את היתרון של גישה לכלים ולמשאבים הדרושים לך במחיר נמוך בהרבה. אתם גם נמנעים מתשלום שכר דירה במשרד או מכניסה לחוזה שכירות.

שיתוף פעולה ורשתות. יש משהו עוצמתי בלהקיף אנשים חכמים ויצירתיים. במרחב לעבודה אתה מקבל את ההזדמנות ליצור קשר עם יזמים ופרילנסרים אחרים, לפנות אליהם לייעוץ וללמוד מהם.

קהילה. כשמחברים חבורה של אנשים חכמים, מתפתחת קהילה. אחווה טבעית בונה תחושת זהות בתוך קהילה של אנשים חכמים, בעלי דעות דומות.

אתגרי חלל עמיתים לעבודה:
הסחות דעת. הסחות דעת יש בכל מקום. הקהילה והרשתות שיכולים להוות תועלת כזו יכולים גם להסיח את דעתך מלהתמודד עם המשימות שעל הצלחת שלך. סביבה מסוג זה איננה מיועדת בקלות אל הצד.

עֲלוּת. חללים לעבודה הם הרבה פחות יקרים מאשר שכירת משרד אך יקרים יותר מאשר לעבוד מהבית. אם אתה פשוט עולה מהאדמה, יש להוריד את סכום לחודש מהתקציב.

רַעַשׁ. כשאתה מכניס הרבה אנשים לחלל אחד, הדברים יכולים להתעצם. אמנם מרחבים לעבודה יכולים להיות נהדרים לשיתוף פעולה, אך יתכן שהם אינם האסטרטגיה הטובה ביותר לביצוע שיחות טלפון. אם אתה צריך להתמקד, כנראה שתצטרך את האוזניות שלך.(:

אודות

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

הפוסטים האחרונים

משרדים מודרנים

סיימתם לימודי אדריכלות וצברתם קצת ניסיון. או שעבדתם כשכירים בראיית חשבון או עריכת דין וכעת אתם רוצים לצאת לדרך עצמאית. אם אתם בעלי מקצוע חופשי

קרא עוד »

הצטרפות אלינו

דילוג לתוכן