מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

עסקים בירושלים

ירושלים נמצאת בהתפתחות משמעותית מאוד בשנים האחרונות. העיר נמצאת בבעיה שלא קיימת במקומות אחרים, שכן היא רוצה להתקדם ולהתפתח מצד אחד, אך גם לא לאבד את הקסם והרגשת הקדושה מנגד. בעיר משתדלים מאוד להתקדם בפן הקוסמטי, ולשדרג את התשתיות הקיימות, ובתוך כך, לשדרג את נושא המסחר. הרבה מאוד עסקים נכנסים בשנים האחרונות לירושלים כחלק מענייני הפיתוח והקידום, ואותם עסקים צריכים מקומות בהם הם יוכלו לעבוד. בנייני המשרדים הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף הירושלמי, והם פונים להרבה מאוד אנשי עסקים, לא רק מהסיבות הגלויות לעין. אזורי המסחר בירושלים הם אכן מושכים חברות שרוצות לעבוד פיזית באזור, אך יש הרבה מאוד אנשים אשר מחפשים גם מקומות להשקעה. שטחי המסחר בירושלים פרוסים במספר מוקדים בעיר, והאופציות בפני אותם אנשי עסקים הן מגוונות מאוד. מצד אחד, אפשר לבחור באזורי המסחר בנויים ועובדים, ומנגד, אפשר להמר על אזורים חדשים ועתידיים, מתוך תקווה שהם יהפכו יותר אטרקטיביים בעתיד, ובכך יתרמו לנושא של הרלוונטיות של העסק, המוניטין שלו, וגם הערך של המשרד עצמו. חברות קבלן רבות בונות כיום בירושלים, הן מכיוון שמדובר בעיר בירה מרכזית, אך גם מתוך אמונה שבסופו של דבר, תתחיל לעבוד הרכבת בצורה רציפה ויהיה הרבה יותר קל להיכנס ולצאת מהעיר, ובכך להפוך אותה רלוונטית למסחר גם עבור אנשים שמגיעים ממרכז הארץ.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

עיר של משרדים

קשה לדעת איך תיראה ירושלים בעוד מספר שנים, אך התכנון כולל בנייה של הרבה מאוד משרדים. עסקים בירושלים ירצו להגיע למקומות החדשים ולראות כיצד העיר מתפתחת בצורות שקשה היה לדמיין בעבר. יזמים רבים כבר בוחנים את האופציות שלהם מול חברות בנייה ונדל"ן, בעלי עסקים יודעים שכדאי מאוד להישאר עם היד על הדופק, מכיוון שמדובר במתן הזדמנות כלכלית שאולי לא תחזור. ירושלים עתידה להיות מתקדמת יותר, עם אפשרויות מגוונות עבור הרבה אנשים שירצו להיכנס אליה מכל מיני כיוונים, ובמיוחד בנושא מסחר וכלכלה. הבנייה של שטחי המסחר בירושלים נמצאת כבר בעיצומה, גם במקומות מרכזיים במיוחד במרכז העיר והשיווק של משרדים נמצא כבר בעיצומו. היתרון הגדול בשיווק של שטחי המסחר ומשרדים הוא שאין צורך ודחף לבצע את המכירה או ההשכרה בזמן הבנייה, אלא רק לאחר שהבניין הושלם. בבנייני משרדים כמו במגדל רם, חשוב לזכור, בעלי העסקים מקבלים הרבה יותר, שכן הם משלמים דמי ניהול ומקבלים שירותים עליהם היה צריך לשלם אם לא היה מדובר בבנייני ענק המיועדים למסחר. הרבה מאוד עסקים בירושלים כבר מתעניינים ברכישת משרד חדש באזורים פופולאריים או באזורים שעל פי כל התחזיות אמורים להיות רלוונטיים בעתיד. הרבה מאוד תלוי בבנייה, בהתפתחות ובהתגשמות של החזון התחבורתי, אך בעלי העסקים בירושלים אשר יבצעו את המחקר וייקחו את הסיכון המושכל, יגלו בעוד כמה שנים שהרווח הוא גדול מאוד.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן