מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

קניית משרדים

שוק העבודה הישראלי בנוי כך שהמקום בו מרבית העובדים המועסקים נמצאים בו במשך רוב שעות היממה הוא המשרד. לא הרבה אנשים עובדים מהבית או מהשטח, והמשרד הוא חלק אינטגרלי מכל עסק, אשר רוצה לספק מקום עבודה נוח לעובדים שלו מצד אחד, ולהרשים את הלקוחות שלו מנגד. יש כיום הרבה מאוד סוגים של משרדים. מצד אחד יש משרדי היוקרה ומשרדי ההייטק, בהם יש אין ספור חדרים ומתחמים שונים ומנגד, עדיין יש משרדים ישנים שנמצאים בתוך בניינים ותיקים. יש שוני בין משרד למשרד ולכל עסק יש את הצורך שלו. יש עסקים שמארחים מדי יום עשרות לקוחות ומחזיקים מאות עובדים ומנגד, יש משרדים שיועדו לאכלס מספר קטן של עובדים מדי יום. לכן, ההיערכות היא שונה והשירות ללקוח הוא שונה.

מגיע שלב שכל בעל עסק שואל את עצמו האם כדאי לקנות משרד או להמשיך בהשכרה, ומה ההשלכות של כל פעולה. הנושא של קניית משרדים הוא פנטזיה של הרבה בעלי עסקים, אם כי זה לא תמיד בהישג יד לאור מצבו הרעוע של הנדל"ן במדינת ישראל. עם זאת, כאשר בעל עסק בוחן קנייה של משרד הוא למעשה רוצה לקבל משהו שהוא הרבה יותר ממרווח לעבוד בו, שכן משרדים בבניינים ובאזורים ימרשימים כמו המשרדים במגדל רם היוקרתי תורמים לנראות של העסק, למוניטין שלו, להצלחה שלו בגיוס עובדים איכותיים וגם ביצירת קשרים חשובים עם קולגות.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

להשקיע נכון

קניית משרדים היא למעשה השקעה בעתיד החברה, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת הקונספט. כאשר קונים נכס באזור נדל"ן יוקרתי, מנכסים לעסק סמל סטטוס. בניין משרדים מרשים משדרג באופן מיידי את היחס אל העסק מכל עבר, הן מהלקוחות והן מהעובדים. בנוסף, כל הנושא של הנדל"ן בישראל נמצא בעלייה מתמדת של מחירים וסביר להניח שיהיה ניתן למכור את המשרד בעתיד ברווח נאה. זאת בעזרת תיווך משרדים מקצועי להשקיע נכון בעולם העסקים לא מוכרח להיות בתוכן של המשרד, אלא גם בנושא הנכס עצמו. בעלי משרדים צריכים להסתכל על המאקרו ולנסות למקסם את העסק שלהם מכל מיני כיוונים, ולא רק מבחינת מה שהלקוח רואה.

גם ההשקעה בצי רכבים היא לעיתים נכונה, ואפילו השקעה בנופש חברה. קניית משרדים מתרחשת בהרבה מקומות בארץ והיא מייצרת מצב בו עובדים רבים מקבלים מקום בו יוכלו לשהות במהלך היום, וגם מקום שעוזר למצב את החברה במקום שהיא רוצה או שואפת להיות. הרצון הוא כמובן לקנות נכס מושקע וכזה שיהיה אפשר להרוויח ממנו בעתיד. יש הרבה מאוד חברות שבונות היום בניינים באזורי תעשייה רבים בארץ ולעיתים שווה לשקול לקנות משרד באזור חדש או כזה שנבנה, ולצפות (אחרי מחקר והתייעצויות) לעליית ערך דראסטית בשנים הקרובות. העובדים צריכים להגיע בבוקר עם חיוך על הפנים ולרצות להחזיר לבעל העסק על המקום בו הם עובדים, ולמשרד עצמו, מבחינה פיזית, יש משמעות לכך.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן למאמר הבא

דילוג לתוכן