מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

קניית משרד להשקעה

הגדלת ההכנסה היא המטרה המקצועית העיקרית של כל אחד מאיתנו, בין אם מדובר בעובד או בבעל עסק. כדי להגדיל את ההכנסה, הרבה מאוד אנשים פונים למקורות הכנסה שונים – חלקם אקטיביים וחלקם פאסיביים. כמובן שהכנסה פאסיבית היא סוג ההכנסה הטוב ביותר, ואותה אפשר להשיג בצורות שונות. אפשר לנסות כל מיני פעולות, ולרוב זה כולל בהשקעה, כזו שלרוב כוללת כסף או זמן. המטרה היא לייצר השקעות שיחזירו את עצמן במהרה ו/או יתבררו כרווחיות בעתיד. יש הרבה מאוד סוגים של השקעות שיכולות להביא לרווחים משמעותיים מאוד. אפיקי ההשקעה נעים בין שוק ההון, סטארט אפים, קרנות גמל ופנסיה וכמובן – הנדל"ן. יש הרבה מקומות בהם אפשר להשקיע, אך כי האתגר הוא גדול לאור העובדה שיש בהם הרבה אלמנטים ומשתנים ולכן, כאשר מחליטים להשקיע, חשוב לעשות זאת בחוכמה. כיום, במצבה הנוכחי של מדינת ישראל, ההשקעה בנדל"ן היא חכמה מאוד, במיוחד עבור עסקים. קפיצת המחירים של הנדל"ן בישראל היא אינה מקרית וצפויה לעלות בשנים הקרובות, למרות מאמצים שנעשים מכיוון הממשלה. כך למשל, קניית משרד להשקעה במגדל המשרדים היוקרתי – מגדל רם יכולה להוכיח את עצמה כרווחית מאוד בפרק זמן קצר. יש כיום הרבה מאוד אזורי מסחר ותעשיה בארץ, וגם כאלו שנמצאים בתהליכי בנייה או תכנון, ולכן, קניית משרד להשקעה באחד מהמקומות הללו, אם יש את האפשרות לעשות זאת, היא חכמה מאוד.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

להשקיע במקום הנכון

הנחת היסוד של כל השקעה היא שמשקיעים כסף כדי להרוויח כסף, תוך כדי סיכון ברמה כזו או אחרת. עם איך שנראה שוק הנדל"ן כיום, קניית משרד להשקעה מגיעה עם סיכון קטן מאוד לכישלון. החיסרון הוא, כמובן, שמדובר בהשקעה כספית גדולה מדי, אך יש הרבה מאוד אנשי עסקים שמוכנים להשקיע כסף גדול, במיוחד כאשר הסיכון הוא קטן באופן יחסי. יש כיום הרבה מאוד חברות קבלן שבונות בנייני משרדים באותם אזורי מסחר ותעשייה ומודעות לחלוטין לאותם אנשי עסקים שמחפשים נכס להשקעה. רכישת נדל"ן במקומות בהם יש תוכנית לבנות רכבת קלה או כבישים חדשים, היא חכמה במיוחד, כי אין ספק שפתרונות תחבורתיים שנמצאים כבר בתהליכים יגדילו משמעותית את ערך הנכסים, במה שאמור לקחת לא יותר מ-4 או 5 שנים. הרבה מאוד אנשים בעולם הפרטי והעסקי חוששים לבצע השקעה שהתמורה עליה אינה נראית באופק. עם זאת, ידוע כי ההשקעות האמיצות הללו, שכוללות התחשבות במספר פרמטרים סביבתיים, הם אלו שיניבו את הרווח הגדול ביותר. אחד הפרמטרים החשובים ביותר קשורים לקבלן ממנו קונים את הנכס. הרבה מאוד קבלנים פונים לשוק העסקי ולאזורי המסחר הגדולים, בין אם הם קיימים או עתידים לקום, ולכן חשוב לבצע סקר שוק, להבין מה בדיוק מקבלים ומתי, וחשוב מכך, לראות כיצד ייראה האזור בעתיד ומה הפוטנציאל שלו, על מנת לוודא שההשקעה אכן תחזיר את הדיבידנדים ותביא איתה רווח של עשרות אם לא מאות אחוזים.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן