מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

רכישת משרדים

המחירים של נכסי הנדל"ן בישראל הוא נושא חם מאוד בשנים האחרונות, שכן הוא נוגע להרבה מאוד אנשים שרוצים לקנות נכס לעצמם, למשפחתם או לעסק שלהם. נראה כי יוקר המחייה מתנקז בדיוק לאותה נקודה – קשה מאוד למשפחה הממוצעת לקנות בית בישראל, וגם אם זוג מרוויח מעל לממוצע, ייקח לו כ-20 עד 30 שנים כדי להחזיר את המשכנתא. מחירי הדירות גבוהים במיוחד ביחס למשכורות הממוצעות ולכן, כל שקל קובע כאשר מחפשים למכור או לקנות נכס. הנושא אינו שונה גם אצל בעלי עסקים, שיודעים שמשרד מרשים ישרת אותם בכמה צורות, ולא רק בנושא של מקום בו העובדים יוכלו לעבוד.

משרד מרשים ואיכותי כמו שיש במגדל רם, הוא כזה שמשדרג את החברה מבחינת המוניטין, היכולת להביא עובדים ולקוחות איכותיים ועוד. לאחר ההחלטה לעשות את הצעד המשמעותי של קנייה או מכירה של נכס, יש חשיבות גדולה להחלטות הנלקחות בנוגע למיקום, גודל והתכנות תקציבית. נכס איכותי וטוב הוא בעדיפות עליונה אצל בעלי עסקים ולכן מדובר בהשקעה שהיא נכונה מהרבה מאוד סיבות. כאשר עסק בוחן רכישת משרדים הוא צריך לבחון את הפרויקטים שנבנים או שמתחילים להיבנות באזור שבו הוא מחפש ולראות מה למעשה הוא מקבל מהקבלן. יש סוגים שונים של משרדים שמתאימים לעסקים שונים, כך שעסק של שירות לקוחות צריך אופן ספייס גדול, בעוד יש עסקים שצריכים כמות גדולה יותר של משרדים אישיים ומפוארים.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

למצוא את הנכס המתאים

התפעול של המשרד הוא אינו דבר טריוויאלי ויש הרבה מאוד אלמנטים שמרכיבים אותו. יש חשיבות להרבה מאוד פרמטרים, כולל התוכן של המשרד, ההתנהלות הלוגיסטית שלו, הצורה שבה הוא בנוי וההון האנושי, אם כי בכל מקרה יש צורך בהרבה מאוד שירותים מקיפים, אותם ניתן לקבל בצורה טובה רק כאשר נמצאים בתוך בניין שערוך לכך. רכישת משרדים בבניינים מביאה איתה הרבה מאוד יתרונות, שכן ניתן לקבל שירותים מקיפים חשובים בתוך המכלול שנקרא "דמי ניהול". בעלי משרדים גדולים לא רוצים להתעסק במיקרו, אלא רק במאקרו, ולכן בנייני משרדים מעניקים מענה אידיאלי להרבה מאוד גורמים. יש הרבה מאוד אזורי מסחר בישראל אשר נמצאים בתהליכי בנייה או תכנון, ולשם צריך לכוון. אזורים מתפתחים אלה גם עשויים להפוך בסופו של דבר לכאלו שיגדילו את ערכו של נכס שנקנה בהם, במיוחד אם כל תוכניות התחבורה יצאו לדרך, ולכן, חשוב לקחת את הכל בחשבון כאשר חושבים על השקעה נכונה שתביא איתה מספר יתרונות, ולא רק פתרון מיידי ונחוץ. נדל"ן עסקי הוא נושא שיש לתת עליו את הדעת ויש לו השפעה גדולה מאוד על עסקים ועל האופן שבו הם תופסים את עצמם. לא כל עסק יכול להרשות לעצמו לקנות נכס, ואלו שכן, מקבלים יתרון עצום מבחינה תפיסתית אצל הלקוח. חשוב לבצע סקר שוק ומחקר ולראות שיש הרבה מאוד עסקאות נכונות שקשורות לנושא של רכישת משרדים בצורה פורמלית.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן