מגדל רם

להקדים את העתיד

גבעת שאול – אזור עסקים וסחר חדשני עם כניסה פתוחה וצירי תנועה מתקדמים לכל חלקי ירושלים. המע"ר האזורי בגבעת שאול מהווה מוקד לעסקים ומסחר מהגדולים והחזקים בירושלים. הציר המרכזי שלו הוא רחוב כנפי נשרים בו מתוכננת בשנים הקרובות שלוחה של הקו הירוק של הרכבת הקלה.

תיווך משרדים

ענף הקבלנות בארץ נמצא בפריחה מתמדת ובמגוון תחומים. ההצלחה של פרויקטים בנושאים של פינוי בינוי ותמ"א 38, לצד פיתוח אזורי מחייה ומסחר, גרמו להרבה מאוד יזמים להיכנס לתחום ולחפש את האזורים האידיאלים לבנות. יש דרישות מינימליות מקבלן, והן מתחילות מבטיחות בנייה, עמידה בלוחות זמנים, אך נוגעות גם לנושאים של מהירות, איכות ורספונסיביות לתגובות וטענות.  אנשים מחפשים אחר חברת קבלנות איכותית אשר עובדת במרץ מהנחת אבן הפינה ועד קבלת המפתח. חברה טובה היא כזו שעוברת את כל השלבים, החל משלב בניית השלדה ועד סיוע בקבלת טופס 4. בתוך כך, חברות קבלן רבות נכנסות היום לתחום של בנייה ומכירה של משרדים, לאור העובדה שאזורי המסחר בארץ הולכים ומתרחבים.

קבלנים ששמים דגש על בנייני משרדים לא צריכים להתמודד עם לקוחות פרטיים, ויכולים לקבל מבנה נדלנ"י מרשים באזורים שהם בדרך כלל נגישים מאוד לתחבורה ציבורית, עם מתקנים ושירותים מתאימים וכאלו שיכולים להכיל לקוחות מתחלפים בצורה פשוטה יותר. כמו שקורה במגדל רם. השאלה הגדולה היא איך מניבים רווח ואיך מתווכים את המבנים ללקוחות הרלוונטיים. כיום יש הרבה אנשים שעוסקים בנושא של תיווך משרדים ויכולים לבצע את החיבור בין הלקוח לקבלן בצורה פשוטה ומהירה. מתווכי נדל"ן הם אנשי מקצוע חרוצים שעובדים סביב השעון עבור העמלה שלהם, ומעבר לכך, עושים התמחות בנושא של אזורי מסחר ותעשייה על מנת להתאים את עצמם לנתח השוק המדובר.

18

קומות

18 קומות משרדים
עסקים ומסחר
בתכנון חכם
בחניון בן 5 קומות

27

27 אלף מ”ר משרדים

27 אלף מ”ר של
משרדים מודרניים באיכות בנייה גבוהה

5

מעליות

5 מעליות מהירות
כוללות מערכת
ניהול זמן מתקדמת

500

מקומות חניה

500 מקומות חניה
בחניון בן 5 קומות

למצוא את הנכס הנכון לכם

סוכני הנדל"ן מחזיקים בזכות למכור כמות גדולה של נכסים והם לרוב איכותיים יותר מהנכסים המוצעים ללא תיווך נדל"ני, וזה נכון גם בנושא של תיווך משרדים ולא רק בנכסים פרטיים. בהרבה מאוד מקרים, שווה יותר לשלם את עמלת הסוכן כדי לקנות נכס שלא היה אפשר להגיע אליו בשום דרך אחרת. העבודה של הסוכן העוסק בתחום תיווך משרדים היא יותר מורכבת ממה שזה נראה. כדי לא לבזבז את זמנם של רוכשים וקונים פוטנציאלים, וגם של עצמו, הוא צריך לבצע התאמה של פרופיל הקונה לנכס עצמו. עליו לשאול את השאלות הנכונות, לתאם ציפיות ולהיות בקשר עם כל הגורמים הרלוונטיים כדי להגדיל את הסיכוי לרכישה. נכס עם אופי משרדי הוא הרבה יותר קל לביצוע מבחינת הקבלן, כי ההתעסקות עם לקוחות בנושא של התאמות אישיות כמעט לא קיימת, גם בגלל שברוב המקרים, המשרדים אינם נמכרים או מושכרים עד שהבניין מוכן. אנשי תיווך אשר מכירים את הנושא יודעים לכוון את הלקוחות שלהם למקומות הנכונים, בין אם הם מחפשים משרד לעבוד בו לתקופה קצרה, תקופה ארוכה, או לבצע רכישת נכס למטרת רווח עתידי. המתווך יודע להסתכל על כל הפרמטרים הרלוונטיים, כולל על הסביבה והפוטנציאל הסביבתי העתידי וכך להתאים את הנכסים ללקוחות המתאימים. הקבלנים מצידם, עובדים גם הם עם מתווכים, על מנת להקל את התהליך ולא לבזבז זמן או משאבים.

להקדים את העתיד

העשור הבא מעמיד את ירושלים בסימן מהפכת תחבורה וקידמה עסקית. את המהפכה הזאת מקדים מגדל רם בנין העסקים והמשרדים החדש אותו בונה חברת יהודה רחמים.

בחיבור האסטרטגי שבין הכניסה לעיר, לבין הצירים המרכזיים ביותר בעיר, במרכז העסקים העירוני הגדול בגבעת שאול – מוקם מגדל רם, לעסקים הצופים את העתיד ומקדימים אותו.

  • מקדימים את העתיד! כשכולם מתכננים, אתם כבר נמצאים שם.
  • מיקום מבוקש ואסטרטגי בלב מתחם העסקים הירושלמי וקרוב לכניסה לעיר
  • שטחים גדולים ומרווחים פרושים על פני 18 קומות
  • חניון גדול ונגיש בן 5 קומות
  • קומת מסחר של חנויות ואולמות תצוגה - המותגים הגדולים כבר שם!
  • מרחיבים את מתחם העסקים הירושלמי: במסגרת התכניות, מגדל רם יהנה ממעבר רגלי לרכבת הקלה ברחוב כנפי נשרים.

לחצו כאן

דילוג לתוכן